Допоможіть будь ласка: Відносна густина насиченого вуглеводню за повітрям 29. Визначити формулу

вуглеводню.

Ответы на вопрос

Отвечает Тришкова Алёна.

Ответ:

В-дь:C4H10—бутан.

Объяснение:

Дано:
Dпов=29
----------------
CnH2n+2—?
Розв'язування
М(CnH2n+2)=Dпов*2=29*2=58 г/моль
М(С)=12 г/моль
М(Н)=1 г/моль
CnH2n+2=58 г/моль
12n+2n+2=58
14n=58-2
14n=56
n=56/14
n=4
CnH2n+2=C4H2*4+2=C4H10—бутан