ДАЮ 100 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЗА СПАМ БАН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖПЖП ПОМОГИТЕ 1.(Бали:6) Вирішіть задачу. У розчині, маса якого 543 г, міститься 67 г натрій гідрокисду. Обчисліть масову частку лугу в розчині. 2.(Бали:6) Вирішіть задачу. Обчисліть масу цукру та води, що необхідні для приготування розчину масою 600 г і масовою часткою цукру 9%

Ответы на вопрос

Отвечает Черемных Ваня.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

m(р-нуNaOH) = 543 г

m(NaOH) = 67 г

Найти:  w(NaOH) -?

w(NaOH) = m(NaOH)/m(р-нуNaOH) * 100% = 67/543 * 100% = 12,34%

2)

Дано:

m(р-ну) = 600 г

w(цукру) = 9% або 0,09

Найти: m(цукру)- ? m(Н2О) -?

1. Обчислимо масу цукру, яка необхідна для виготовлення розчину

m(цукру) = m(р-ну)  * w(цукру) = 600 * 0,09 = 54 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(Н2О) = m(р-ну) - m(цукру) = 600 - 54 = 546 г