Mg->MgO->Mg(NO3)->Mg(OH)-> MgSO4 напишіть рівняння рекцій за допомогою яких можна

здійсни такі перетворення​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Александр.

Ответ:

2Mg+O2=2MgO

MgO + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + H2O

Mg(NO3)2 + 2NaOH(разб.) = Mg(OH)2↓ + 2NaNO3

Mg(OH)2+H2SO4=MgSO4+2H2O

Объяснение:

я