визначте масу кальцій хлориду CaCI2 в 45г розчину, якщо масова частка CACI2 в розчині дорівнює 5%.

ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Pushkar Dima.

Ответ:

Масова частка CaCl2 у розчині дорівнює 5%, що означає, що у 100 г розчину міститься 5 г CaCl2.

Отже, у 45 г розчину міститься:

маса CaCl2 = (масова частка CaCl2 / 100) * маса розчину = (5 / 100) * 45 г = 2.25 г

Отже, маса CaCl2 у 45 г розчину дорівнює 2.25 г.

Отвечает Зубковская Татьяна.

Дано:

m р-ну(CaCl2) = 45 г

ω(CaCl2) = 5%

Знайти:

m(CaCl2) - ?

Розв'язання:

1) m(CaCl2) = ω * m р-ну / 100% = 5% * 45 / 100% = 2,25 г.

Відповідь: Маса CaCl2 становить 2,25 г.