Обчисліть число атомів та - молекул карбон (IV) оксиду обемом 7,84 л (н.у.) Напишіть умову і

розв'язок.ДАМ 91 БАЛІВ,ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!!Якщо не ЗНАЄТЕ НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ І ЗА АБСУРДНУ ВІДПОВІДЬ=БАН І ЖАЛОБА.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагиева Сабина.

Ответ:

Умова: об'єм карбон (IV) оксиду - 7,84 л (н.у.).

Розв'язок:

1) Найдемо кількість речовини карбон (IV) оксиду за формулою n = V/Vm, де V - об'єм газу в літрах, Vm - молярний об'єм газу за нормальних умов (22,4 л/моль):

n = 7,84/22,4 = 0,35 моль

2) Знайдемо кількість атомів вуглецю у молекулі карбон (IV) оксиду. У цій молекулі один атом вуглецю зв'язаний з двома атомами кисню:

C + 2O2 -> CO2

Таким чином, в одній молекулі карбон (IV) оксиду міститься один атом вуглецю.

3) Знайдемо кількість молекул карбон (IV) оксиду за формулою N = n*Nₐ, де Nₐ - число Авогадро (6,02*10²³ молекул на моль):

N = 0,35*6,02*10²³ = 2,11*10²³ молекул

4) Знайдемо кількість атомів вуглецю за формулою N*C, де C - кількість атомів вуглецю в одній молекулі карбон (IV) оксиду:

N*C = 2,11*10²³*1 = 2,11*10²³ атомів вуглецю

Відповідь: кількість атомів вуглецю у молекулі карбон (IV) оксиду об'ємом 7,84 л (н.у.) становить 2,11*10²³. Кількість молекул карбон (IV) оксиду - 2,11*10²³.

Объяснение:

надеюсь подходит

Отвечает Якименко Назар.

Ответ:

л+логикп

Объяснение:

пон пгпаннагп