Виберіть групу речовин, у якій усі взаємодіють із розчином натрій гідроксиду: A) CaO, Cu(OH)2,

H2SO4; Б) СО2, KCI, CuO; B) HCI, ZnO, P2O5; Г) HNO3, FeCI3, Ba(OH)2. Напишіть рівняння відповідних реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

B) HCI, ZnO, P2O5

Объяснение:

B) HCI + NaOH = NaCl + H2O ,

ZnO + H2O + 2NaOH = Na2[Zn(OH)4]

P2O5 + 6NaOH = 2Na3PO4 + 3H2O