Зазнач масову частку (%) фосфору у хімічній сполуці CrPO4 Відповідь запиши у відсотках, через

кому, з точністю до десятих. Наприклад 19,3

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

44%

(CrPO4) =52*1+31*1+16*4=147W(CrPO4) = 64/147*100%=44%