Розрахувати масу води, яку необхідно долити до калій нітрату масою 90 г, щоб отримати розчин з

масовою часткою калій нітрату 30%

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

У даному випадку, масова частка калій нітрату становить 30%, що означає, що 30 г з 100 г розчину складаються з калій нітрату. Тому маса калій нітрату у розчині дорівнює 30% від маси розчину:

Маса калій нітрату = 30% * 90 г = 0.3 * 90 г = 27 г

Маса води в розчині буде різницею між масою розчину і масою калій нітрату:

Маса води = 90 г - 27 г = 63 г

Отже, для отримання розчину калій нітрату з масовою часткою 30%, необхідно долити 63 г води до 90 г калій нітрату.

держи пупсік