У 2,4л води розчиняли 200 г олії і 600г кухонної солі. Яка масова частка кухонної солі у добутому

розчині у відсотках?

Ответы на вопрос

Отвечает Сипченко Данил.

Ответ: 18,75%

Объяснение:

m(розчину)=m(реч)+m(розч)=2400+200+600=3200 г
w(солі)=m(солі)/m(розчину)=600/3200=0,1875=18,75%