Помогите очень надо Знайдіть перетворення, укажіть типи хімічних реакцій

CaC2=C2H2=C2H6=C2H5Br=C2H5OH=C2H5COOC2H5=CO2

Ответы на вопрос

Отвечает Шишин Никита.

Ответ:

Объяснение:

CaC2 + H2O = C2H2 + Ca(OH)2

C2H2 + 2H2 = C2H6

C2H6 + Br2 = C2H5Br + HBr

C2H5Br + KOH = C2H5OH + HBr

C2H5OH + C2H5COOH = C2H5COOC2H5 + H2O

2C2H5COOC2H5 + 13O2 = 10CO2 + 10H2O