Обчислити масу солі що міститься в 200 г розчину з масовою часткою солі 8%. заранее спасибо ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куренков Вячеслав.

Ответ:

Дано :

w = 8% или 8/100% = 0,08

m р-ра = 200 г

m вещ-ва - ?

Решение:

16 г солі

розчин солі (100%)= сіль (8%) + вода

1) 200*8:100=16 г солі - в розчині масою 200 г з з масовою часткою солі 8%