ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!! ДАЮ 15 БАЛЛОВ Розставте коефіцієнти рівняннях реакцій. Встановіть

відповідність між рівнянням реакції та сумою коефіцієнтів ТІЛЬКИ У ЛІВІЙ частині рівняння: А) NH3 = N2 + H2 1) 2 Б) B2О3 + H2O = H3BО3 2) 4 В) Al2О3 + HCl = AlCl3 + H2O 3) 5 4) 7

Ответы на вопрос

Отвечает Виклушкина Карина.

А) 2NH3= N2 + 3H2 1) 2

Б) B2O3 + 3H2O = 2H3BO3 2) 4

В) Al2O3 + 6HCI = 2AlCI3 + 3H2O 4) 7