Обчисліть масову частку металічного елемента у вапняку, формула якого CaCO 3 .


Ответы на вопрос

Отвечает Скорынина Ира.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CaCO3) = Ar(Ca) + Ar(C) + Ar(O) * 3 = 40 + 12 + 16 * 3 = 100

w(Ca) = Ar(Ca) /Mr(CaCO3) * 100% = 40/100 * 100% = 40%