Срочно помогите Оксид металічного елемента ЕО масою 32г повністю відновили воднем і добули метал

масою 28г. Встановити який метал був у складі оксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Почётова Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(EO) = 32 г

m(E) = 28 г

Найти: M(E) - ?

Складемо РХР:

32 г                  28 г

ЕО   +   Н2   =   Е   +   Н2О

х + 16                 х

32/(х + 16) = 28/х

32х = 28(х + 16)

32х = 28х + 448

32х - 28х = 448

4х = 448

х = 448 : 4

х = 112

Цей метал Кадмій (Cd) - його молекулярна маса складає 112, елемент ІІ групи з вищим оксидом : CdО