Яку масу мідного купоросу CuSO4 • 5H2O та води треба взяти для приготування розчину купрум (ІІ)

сульфат масою 40кг із масовою часткою CuSO4 2%?

Ответы на вопрос

Отвечает Швында Женя.

Объяснение:

m(CuSO4)=40000*0,02=800 г

m(H2O)=40000-800=39200 г