До розчину масою 200 г з масовою часткою цукру 10 % долили 100 мілілітрів води. Обчислити нову

масову частку цукру в утвореному розчині. Дуже СРОЧНОООООООООО!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайн Биржан.

m1 (розчину) = 200 г

w1 (цукру) = 10%

m (цукру) = 200 г / 100 * 10 = 20 г

Примітка. Оскільки густина води (Р) = 1, то об'єм води (мл) = масі води (г), тому 100 мл = 100 г

m2 (розчину) = 200 г + 100 г = 300 г

300 г - 100%

20 г - х%

w2 (цукру) = х = 20 * 100 / 300 = 6,67%

Відповідь: масова частка цукру в новому розчині = 6,67%