ПРОШУ ПОМОГИТЕ ЭТО ВАЖНО! 16. Вибрати формули оксидів та дати їм назви: (1 бал) А) Na2O б) H3PO4

в) LiOH г) SO3 д) СО е) Na2SiO3 є) FeO 17. За назвою речовин скласти їх формули та обчислити відносні молекулярні маси: (1 бал) А) барій оксид; Б) ферум (ІІІ) оксид 18. Складіть рівняння реакцій: (1 бал) а) С + О2 → б) Al + О2 → в) P2O5+H2O → г) Na2O+ H2O 19. Розв’яжіть задачу (1,5 бали) Розчин натрій хлориду NaCI із масовою часткою солі 0,9% (так званий фізіологічний розчин) використовують у медицині. Який об’єм дистильованої води у мл потрібно взяти для приготування 3 кг такого розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренкова Надежда.

Пояснення:

16. Na2O - натрій оксид;

SO3 - сульфур оксид;

CO -карбон оксид;

FeO - ферум оксид.

17. A) BaO

Б) Fe2O3

18.C + O2 = CO2

4Al + 3О2 = 2Al2O3

P2O5 + H2O = 2HPO3

Na2O + H2O = 2NaOH

19.

2 кг = 2000 г

m(NaCl) = 2000 г ×0,009 = 18 г

m(H2O) = 2000 г - 18 г = 1982 г

V(H2O) = m(H2O)/ρ(H2O) = 1982 г/1 г/мл = 1982 мл

Відповідь: Для приготування 2 кг фізіологічного розчину треба взяти 18 г Натрій хлориду та 1982 мл води.