Залізо масою 11,2 г сплавили з надлишком сульфуру, добувши 13,2 г сульфіду феруму(ΙΙ). Обчисліть

масову частку виходу продукту реакції.​ розпишіть як повноцінну задачу, бажано на листочку

Ответы на вопрос

Отвечает Қалдарова Айым.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Fe) = 11,2 г

mпрак. (FeS) = 13,2 г

Найти: w(FeS) - ?

Складемо РХР:

11,2 г                     x г

Fe     +    S     =    FeS

n = 1 моль            n = 1 моль

М = 56 г/моль     М = 88 г/моль

m = 56 г                m = 88 г

11,2 г (Fe) - x г (FeS)

56 г (Fe)  - 88 г(FeS)

mтеор.(FeS) = 11,2 * 88 : 56 = 17,6 г

Знайдемо масову частку виходу продукту реакції:

w (FeS) = mпракт.(FeS) * 100% : mтеор.(FeS) =

= 13,2 * 100% : 17,6 г = 75%