❗️❗️ДАЮ 50 БАЛІВ❗️❗️В 150 г води розчинили 50 г солі. Визначте масову частку солі в розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Вадим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O) = 150 г

m(солі) = 50 г

Найти: w - ?

m(р-ну) = m(H2O) + m(солі) = 150 + 50 = 200 г

w = m(солі)/m(р-ну) * 100% = 50/200 * 100% = 25%