Яка сполука має найменшу молекулярну масу? Відповідь підтвердьте розрахунками. a) H₂SO4 б) HNO3 в)

Ca(OH)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Аня.

Ответ:

б)HNO3

Объяснение:

1)Mr(H2SO4)=2*Ar(H)+Ar(S)+4*Ar(O)=2+32+4*16=98 г/моль

2)Mr(HNO3)=Ar(H)+Ar(N)+3*Ar(O)=1+14+4*16=63 г/моль

3)Mr(Ca(OH)2)=Ar(Ca)+2*Ar(O)+2*Ar(H)=40+2*16+2=74 г/моль