Срочно Які з зазначених гідроксидів можуть утворювати основні солі: Al(OH)3, Cu(OH)2, LiOH, КOH?

Наведіть вiдповiднi рiвняння реакцій​

Ответы на вопрос

Отвечает Калачёв Егор.

Ответ:

Объяснение:

Основні солі утворюють лише багатокислотні основи

Al(OH)3 + 2HCl = (AlOH)Cl2 + 2H2O

2Cu(OH)2 + CO2 = Cu2(OH)2CO3 + H2O