Будь ласочка, добрі люди допоможіть(((( Відносна молекулярна маса речовини,її обчислення за

хімічною формулоюОбчислити відноснумолекулярну масу O2 K2O Al(OH)3

Ответы на вопрос

Отвечает Альшевский Захар.

Ответ:

Объяснение:

Mr(O2) = Ar(O) * 2 = 16 * 2 = 32

Mr(K2O) = Ar(K) * 2 + Ar(O) = 39 * 2 + 16 = 94

Mr(Al(OH)3) = Ar(Al) + Ar(O) * 3 + Ar(H) * 3 = 27 + 16 * 3 + 1 * 3 = 78