У рівняннях реакцій пропущені коефіцієнти. Заповніть пропуски. а)…Ва+O2 =…ВаO б)…Cr+O2 = Cr2О3 в)

Mg+HCI= MgCl2+H2 г) Fe2O3 + …H2SO4= Fe2(SO4)3+…H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Luts Henri.

Ответ:

а.) 2H2O + O2 = 2H2O2

б.) 4Cr + 3O2 = 2Cr2O3

в.) Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

г.) Fe2O3 + 6H2SO4 = 2Fe2(SO4)3 + 6H2O