Обчисли кількість речовини калій ортофосфату, що утвориться в результаті взаємодії між 9,8 г

ортофосфатної кислоти з достатньою кількістю натрій гідроксиду Виберіть одну відповідь: О 1 моль О 0.2 моль О 0.3 моль О 0,1 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Даша.

Відповідь:

H3PO4+3KOH=K3PO4+3H2O

M(H3PO4)=98г/моль

n(H3PO4)=9,8/98=0,1моль

n(H3PO4):n(K3PO4)=1:1

n(K3PO4)=0,1моль

Пояснення: