Перетворіть схему реакції на рівняння. Укажіть суму коефіцієнтів перед формулами продуктів

реакції: H2S + O2 -> S + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Вика.

Ответ:2H2S + O2 = 2S + 2H2O

Объяснение:Сумма атомів в правій та лівій частині однакова

Отвечает Павленко Лев.

2H2S + O2 → 2S + 2H2O;

сума коефіцієнтів = 2 + 1 + 2 + 2 = 7.