За значенням валентності атомів складіть формули Оксигенових і гідрогенових сполук та обчисліть

їхні відносні молекулярні маси,Si⁴H,N³H,P⁵O,HS²,CI⁷O,C⁴H,S⁵O даю 40 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Войцеховская Анна.

SiH4 Mr=28+4×1=32

NH3 Mr=14+3×1=17

P2O5 Mr=2×31+5×16= 142

H2S Mr=2×1+32=34

Cl2O7 Mr=2×35,5+7×16=183

CH4 Mr=12+4×1=16

S2O5 Mr=2×32+5×16=144