Обчислить масу суміші вуглеводні, що складається з : n (C2 H6)= 0,75 V (C₂H4) = 5,6 л V (C₂ H₂) =

1680 мл

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеева Анастасия.

Ответ:

3057,99 г має бути вірно

Отвечает Васильев Егор.

Дано:

n(C2H6)= 0,75 моль

V(C2H4) = 5,6 л

V(C2H2) = 1680 мл = 1,68 л

Знайти:

m(суміші) - ?

Розв'язання:

1) m(C2H6) = n * M = 0,75 * 30 = 22,5 г;

2) n(C2H4) = V(C2H4) / Vm = 5,6 / 22,4 = 0,25 моль;

3) m(C2H4) = n * M = 0,25 * 28 = 7 г;

4) n(C2H2) = V(C2H2) / Vm = 1,68 / 22,4 = 0,075 моль;

5) m(C2H2) = n * M = 0,075 * 26 = 1,95 г;

6) m(суміші) = m(C2H6) + m(C2H4) + m(C2H2) = 22,5 + 7 + 1,95 = 31,45 г.

Відповідь: Маса суміші становить 31,45 г.