2. Обчисліть відносну молекулярну масу: а) хлору Сl2; б) гідроґен сульфіду Н2S; в) нітратної

кислоти HNO3. Молекула глюкози складається із 6 томів Карбону, 12 атомів Гідроґену та б атомів Оксигену. Напишіть її формулу й обчисліть ïï вiдносну молекулярну масу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Подмазов Женя.

Mr(Cl2)= 2×35.5=71

Mr(H2S)=2×1+32=34

Mr(HNO3)=1+14+3×16=63

Mr(C6H12O6)=6×12+12×1+6×16=180