3.1. Обчисліть відносні молекулярні маси В, СО2, СаСО3, H2SO4. 3.2. Розставити валентності та

індекси Cl, O, HCI, CH, Li, Ca(OH), HS, Cu. помогите пожалуйста!​

Ответы на вопрос

Отвечает Глуховцова Сашка.

Відповідь:

3.1. Обчисліть відносні молекулярні маси В, СО2, СаСО3, H2SO4.

Mr(B)=11

Mr(CO2)=12+2*16=44

Mr(CaCO3)=40+12+3*16=100

Mr(H2SO4)=2/1+32+4*16=98

3.2. Розставити валентності та індекси

Cl2,  I

O2, II

HCI, H(I) CI(I)

CH4, C(IV) O(II)

Li, I

Ca(OH)2,  Ca(II) O(II) H(I)

H2S,  H(I) S(II)

Cu. II

Пояснення: