Об'єм водню ( норм.умови) який виділиться при взаємодії 60 г оцтової кислоти із натрієм


Ответы на вопрос

Отвечает Лёль Андрюшка.
CH3COOH+Na=CH3COONa+ H2
n(CH3COOH)=60г/60 г/моль= 1 моль
составляем пропорцию
1/1=х/1
х=1 моль (H2)
V(H2)=n*Vm
V(H2)=1моль*22.4 дм3/моль= 22.4 дм3