Обчисліть масу Карбону в кальцій карбіді кількістю речовини 0.75моль


Ответы на вопрос

Отвечает Веткова Влада.
M(CaC2)=40+12·2=64г/моль
m 1 моль=64·1 =64г
 m   0,75моль=64·0.75=48г
за пропорцією       в 64г-----------40г
                     а в     48г--------------Хг знаходимо
                             х=48·40/64=30г