помогите пж по скорей!!обчисліть масу натрій карбонату, що утворюється після пропускання

вуглекислого газу об'ємом 31.36л (н.у.) крізь розчин натрій гідроксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Балдичева Полина.
CO2 + 2NaOH = Na2CO3 + H2O
Дано:
V(CO2) = 31,36 л
Vm = 22,4 л/моль
M(Na2CO3) = 106 г/моль
Найти: m(Na2CO3)
Решение:
n = V(CO2)/Vm = 31,36/22,4 = 1,4 моль
m(Na2CO3) = M(Na2CO3)*n = 106*1,4 = 148,4 г
Ответ: 148,4 г.