Кальций карбонат масою 0.5 кг обробили розчином нітратної кислоти. Обчисліть масу солі, що можна

добути в такий спосіб

Ответы на вопрос

Отвечает Кондротович Вадим.
СаСО3+2НNO3=Ca(NO3)2+CO2+H2O
Из 100 грамм карбоната кальция образуется 164 грамм соли, а из 500 грамм образуется Х. Х=500*164/100=820 грамм соли образовалось.