обчисліть масу ортофосфатної кислоти що утворилася за повного розчинення 28,4 г фосфор(5) оксиду у

воді

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарь Полина.
Р2О5 + 3Н2О = 2Н3РО4.

n(P2O5) = 28,4 г : Mr(P2O5)(31×2+16×5)г/моль = 28,4 г : 142 г/моль = 2 моль
n(2H3PO4) = 4 моль, так як на 2 моль більше.
m(2H3PO4)= Mr(2H3PO4) 98 г/моль × n(2H3PO4) 4 моль = 392 г