Вивести формулу вуглеводню,масова частка карбону в якому складає 82,8%,а маса 1 л. цього

газу(н.у.)дорівнює 2,59 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Volk Olya.

W(С)= 82.8%

V=1 л

m=2,59 г

формула        

Молярна маса М= Vм* m /V=22,4*2,59/1=58 г/моль

W(Н)=100-82,8=17,2%

масовачастку елемента знаходиться по формулі

W=n* Ar n / M       звідси знаходимо кількість атомів  n=M*w/Ar

n(C)=58*0.828/12=4

n(H)=58*0.0,172/1=10     С4Н10