Органічна речовина має масову частку С-37.5%, О-50%, Н-12.5%, відносна густина за повітрям

становить 1.1 , встановити формулу

Ответы на вопрос

Отвечает Плышевская Александра.
D(29) = 1.1 ==> Mx = 1.1 * 29 = 31.9 g/mol

n(C) = (37.5 * 31.9)/(12 * 100) = 1.

n(O) = (50*31.9)/(16*100) = 1.

n(H) = (12.5*31.9)/100 = 4.

CH4O или CH3OH — метанол.