В чистити форму алкіну, якщо відомо, що відносна густина за воднем 20


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.
Формула алкинов CnH2n-2
D(H₂) = 20 
Mr(CnH2n-2) = 20 · 2 = 40 г/моль
Составляем уравнение:
12n+2n-2 = 40 
14n = 42
n = 3
Получаем формулу алкина
C₃H₄ - пропин