Напишіть рівняння реакцій,за допомогою яких можна здійснити перетворення згідно зі схемою:

СаО->Са(ОН)2->СаSO3

Ответы на вопрос

Отвечает Татубаев Елдос.
CaO+H2O=Ca(OH)2
Ca(OH)2+SO2=CaSO3+H2O