Определите молярную массу горькой соли MgSO4 × 7 Н2О.


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Наталья.
Молярна маса гептагідрат сульфат магнію,або горькой соли = 246 г беремо таблицю Менделєєва і рахуємо спочатку масу MgSo4 24 +32+16*4 =120 тепер рахуємо масу води 1*2+16=18 помі 7*18=126+ 120= 246 г