Розрахуйте об'єм кисню (н. у.),необхідно для спалювання 0,5 л етанолу


Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Данил.
2C2H5OH + 7O2 = 4CO2 + 6H2O

0.5/92 = x/156.8;

x = (0.5*156.8)/92 = 78.4/92 = 0.85 л