До 300 г розчину натрій сульфату з масовою часткою солі 20% додали 100 г води. Обчисліть масову

частку солі в одержаному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Азизов Нариман.
Маса соли = 300*(20/100)=60г
маса р-ра2= 300+100=400г
w=60/400=0,15=15 процентов