Складіть хімічні рівняння за даними схемами : Н2SO4 ⇒H2⇒H2O⇒KOH⇒Cu( OH)2


Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Андрей.
H2SO4+Mg=MgSO4+H2
2H2+O2=2H2O
2H2O+2K=2KOH+H2
2KOH+CuCl2=2KCl+Cu(OH)2