Виготовте розчин з масовою часткою 20% в якому міститься 200г води( Задача с X) Виготовте розчик

з масовою часткою цукру 40%, маючи цукор m=10г

Ответы на вопрос

Отвечает Соболенко Тимур.
1) З формули ω=m(pозч.реч)/m(p-pa) 
Примемо масу розчиненої речовини за х г, тоді
0,2 = х/(х+200)
0,2х+40 = х
0,8х =40
х=40/0,8 = 50 г
Відповідь: Для приготування 20% розчину необхідно взяти 50 г розчиненної речовини та 200 г води.
2)
m(розч) = m(цукру)/ω = 10 г/0,4 = 25 г
m(H2O) = m(розч)-m(цукру) = 25 г - 10 г = 15 г
Відповідь: Для приготування 40% розчину цукру необхідно взяти 10 г цукру та 15 г води
Отвечает Филонова Настя.
Ответ смотри на фотографии.