Складiть рiвняння реакцiй для здiйсненння такого ланцюжка перетворень: S -> SO2 -> SO3

-> H2SO4

Ответы на вопрос

Отвечает Гамова Виктория.
S + o2 = so2

2so2 + o2 = 2so3

so3 + h2o = h2so4