Здійсніть перетворення речовин за такими схемами: а) Fe-FeCl2-Fe(OH)2-FeSO4 б)

Al2(SO4)3-Al(OH)3-AlCl3-Al(NO3)3 в) FeCl3-Fe(OH)3-Fe2O3-Fe2(SO4)3 г) Ca(OH)2-CaCO3-Ca(HCO3)2-CaCO3

Ответы на вопрос

Отвечает Басов Саня.
Fe + 2HCl = FeCl2 + H2

FeCl2 + 2KOH = Fe(OH)2 + 2KCl

Fe(OH)2 + H2SO4 = FeSO4 + 2H2O

Al2(SO4)3 + 6NaOH = 2Al(OH)3 + 3Na2SO4

Al(OH)3 + 3HCl = AlCl3 + 3H2O

AlCl3 + 3AgNO3 = Al(NO3)3 + 3AgCl

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl

2Fe(OH)3 (t)= Fe2O3 + 3H2O

Fe2O3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 3H2O

Ca(OH)2 + K2CO3 = CaCO3 + 2KOH

CaCO3 + H2CO3 = Ca(HCO3)2

Ca(HCO3)2 + 2HCl = CaCl2 + 2H2O + 2CO2