в результаті нейтралізація пропанова кислота з калій гідроксиди утворився розчин солі масою 112г а

масова частка розчиненої речовини 0,15. Обчислити масу кислоти, що пререгували. Допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Билалов Булат.
C2H5COOH + KOH = C2H5COOK + H2O

x/74 = 112/112;

x = 74 г — 100%

y = 15%

74/100 = y/15;

y = (74*15)/100 = 11.1 (г)