Вивести формулу вуглеводню, якщо масова частка Карбону становить 85,71%,а масова частка Гідрогену

дорівнює 14,29%. Відносна густина за вуглекислого газу дорівнює 1,91.

Ответы на вопрос

Отвечает Гарипова Арина.

w (С)=85,71%

D(СО2)=1,91

формула        

Молярна маса речовини  М= D(СО2)*М(СО2)=1,91*44=84 г/моль

Знайдемо відношення кількостей атомів С:Н=85,71/12  : 14,29/1  =7,1425:14,29=1:2

найпростіша формула СН2, її молярна маса М(СН2)=14 , а в нас 84, значить необхідно  84/14=6

Формула С6Н12