Яка маса метаналю була спалена якщо необхідно 112 літрів кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Дарья.
Дано
V(O2) = 112 L
----------------------
m(HCOH) -?

HCOH+O2-->CO2+H2O
n(O2) = V / Vm = 112 / 22.4 = 5 mol
n(HCOH) = n(O2) = 5 mol
M(HCOH) = 30 g/mol
m(HCOH) = n*M = 5*30 = 150 g
ответ 150 г