Визначити масу солі, що можна добути під час взаємодії 11,5 г етанолу з натрієм


Ответы на вопрос

Отвечает Профильный Сергей.
2С2Н5ОН+2Na –>2C2Н5ОNa+H2
n(С2Н5ОН)=11,5/(2*12+5+16+1)=11,5/46=0.25=n(C2Н5ОNa)
m(C2Н5ОNa)=0.25*(2*12+5+16+23)=0.25*68=17
m(C2Н5ОNa)=17