До розчину масою 800г з масовою часткою солі 22% додали воду масою 200г. Обчисліть масову частку

солі в утвореному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Илья.

m(розчину)=800+200=1000г

m(солі)=800*22/100=176г

w(солі)=176*100/1000=17,6%